قدردانی فرماندار بهارستان از محسن زاده به مناسبت کسب رتبه برتر استانی

فرماندار بهارستان در دومین مجمع شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان بهارستان که با حضور مدیران روابط عمومی ادارات، نهادها و سازمان های شهرستان بهارستان در سالن اجتماعات پیامبر اعظم(ص) فرمانداری برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن 27 اردیبهشت «روز ارتباطات و روابط عمومی» به تمامی دست اندرکاران و مشعل داران فروزان توسعه ارتباطات، اظهار داشت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید با تقویت ارتباط دو سویه، استمرار خدمت رسانی به مردم، تکریم شهروندان و ارائه گزارش در خدمات و دستاوردهای دولت نقش آفرین باشند.
وی با اشاره به پیام ریاست محترم جمهورجناب آقای دکتر روحانی به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی بر جایگاه و نقش اساسی روابط عمومی در برقراری ارتباط شایسته بین حکومت و مردم؛ بر پاسخگو بودن واحد روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان بهارستان تاکید کرد و افزود: ارتباط متقابل با رسانه‌ها، بسترسازی برای مشارکتهای مردمی و ایجاد فضای تعاملی در اطلاع رسانی از وظایف اصلی روابط عمومی هاست.
سلیمان‌پور داشتن روابط عمومی کارآمد، پویا، خلاق و متخصص را از شاخص های مدیریت علمی و توانمند دانست و خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها نقش برجسته و تأثیرگذاری در تقویت همدلی و همزبانی دولت و ملت دارند. اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه پی‌ریزی شود بدون تردید بستر مناسبی برای توسعه در بخش های مختلف فراهم گردد.

 

/ 1 نظر / 27 بازدید
ابراهیم ملکی

سلام علیکم مراتب تبریک و تهنیت حقیر برای اندک قدر شناسی از مقام شامخ خود را پذیرا باشید۰ ارزشمند توفیقات روز افزون شما را از حضرت حق خواهانم۰ ارادتمند شما(ملکی)