بسیج تفکری انقلابی و بصیر در مسیر ولایت است / تفکر بسیج نشأت گرفته از ولایت است

 

محمد جواد محسن زاده با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و تبریک هفته بسیج به خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران، دریادلان بسیجی و عموم مردم شریف شهرستان بهارستان اظهار داشت: بسیج در سنگر صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور تعیین‌کننده دارد.

وی بسیج را یار و همراه نظام دانست و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که مهم ترین ویژگی حضرت ابوالفضل العباس(ع) را وفاداری ایشان خواند، گفت: از ویژگی های بی‌نظیر بسیجیان کار برای رضای خدا، گمنامی، احساس مسئولیت اجتماعی، داشتن بصیرت، وفاداری و پیروی محض از ولایت مطلقه فقیه به رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی می باشد.

فرمانده پایگاه بسیج فرمانداری با بیان اینکه بسیج در مدرسه عشق، مشق شجاعت آموخت و به پیروی از حضرت سیدالشهداء(ع)، عدالت‌خواهی و استکبارستیزی را درس زندگی قرار داد، افزود: بسیج قابل جدا شدن از اهل بیت نیست و پرچم‌دار فرهنگ ائمه معصومین و سیدالشهداست.

محسن زاده افزود: حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، افتخار خویش را بسیجی بودن می‌دانست و آرزوی محشور شدن با بسیجیان را داشت که این افتخار بزرگی برای بسیجیان می باشد.

وی با تأکید بر عزم ملی مردمی و روحیه جهادی مسئولان برای افزایش بهره وری در بخش های فرهنگ و اقتصاد، فرهنگ مقاوم و ارزشی را به عنوان الگویی در فرهنگ مطرح کرد و تصریح کرد: در حال حاضر محور اصلی تهاجمات دشمن بر روی اقتصاد، تضعیف فرهنگ و ارزش های اسلامی از جمله امر به معروف و نهی از منکر است و نهاد فرهنگی بسیج  می بایست  به گونه ای عمل کند که سبک زندگی اسلامی و فرهنگ مقاوم اصیل مبتنی بر آداب، اخلاق و رفتارهای ارزشی که در راستای چشم انداز توسعه و پیشرفت علمی کشور، توانایی مقابله با اثرات منفی تهاجمات فرهنگی را داشته باشد، در جامعه ساری و جاری گردد.

/ 0 نظر / 25 بازدید