رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات بهارستان منصوب شد

در بخشی از این حکم آمده است: با عنایت به تشکیل اولین جلسه «شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات شهرستان بهارستان» در مورخ 30/2/1393 در اجرای مفاد تصویبنامه شماره 65354 ت / 37374 هـ مورخ 27/4/84  هیئت محترم وزیران و مفاد بخشنامه شماره 192908 – 111 مورخ 6/11/86 شورای هماهنگی روابط عمومی استان تهران و شهرستان های استان، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیئت رئیسه و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات شهرستان بهارستان» به مدت دو سال تعیین می‌شوید.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان با جدیت و اهتمام در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و تحقق برنامه‌های دولت تدبیر و امید بر اساس وظایف تعیین شده در اساسنامه با هماهنگی هیئت رئیسه شورا در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

/ 1 نظر / 26 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی ضمن آرزوي قبولي طاعات شما، برای ملاحظه مطالب زیر دعوت شده‌‌‌اید: ******** [گل][گل] دعای برطرف شدن ظلم و ستم ستمکاران [گل][گل] ******** [گل][گل] چگونه آسان و سالم روزه بگیریم؟ [گل][گل] راهکارهايي براي روزه راحت در تابستان ********* [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] ## فضیلت عظیم روزه در هوای گرم ## راهی برای رهایی از غم و افسردگی و مشکلات ## راهی برای از دست دادن دوستان ******** [گل][گل] مطالبي خواندني به مناسبت ماه رمضان [گل][گل] ## چرا خداوند سی روز، روزه را، واجب نموده است؟ ## چرا روزه در ماه رمضان واجب شده و نه در ماه‌‌های دیگر؟ ********* ###مهم مهم مهم ### [گل][گل] آیا فقط قرآن برای ما بس نیست؟!! واقعا چه نيازي به امامان داريم؟؟ [گل][گل] ******** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم. www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]