محمد جواد محسن زاده: تبلیغات صحیح، تدبیر اقتصادی است

در این نشست که با حضور اسماعیل صادق زاده مشاور امور فرهنگی و رسانه ای فرماندار، خبرنگاران، هیئت رئیسه و بازرسی شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات، حجت الاسلام قلی زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محسن زاده مسئول روابط عمومی فرمانداری بهارستان برگزار شد، اعضاء برنامه های خود را برای برگزاری باشکوه مراسم 17 مرداد، روز خبرنگار ارائه کردند.

مسئول روابط عمومی فرمانداری بهارستان، با اشاره به شغل خبرنگاری به عنوان یکی از مشاغل استرس زا و تنش زا، خبرنگاران فعال را یکی از ارکان تأثیرگذار در مجموعه شهرستان بهارستان دانست و یادآور شد : شایستگی ، استعدادها و ظرفیت های رسانه ای خبرنگاران فعال در شهرستان بهارستان حائز اهمیت است و تلاش بی وقفه خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی و مردم‌سالاری بر کسی پوشیده نیست.

محسن زاده با بیان اینکه استفاده از روش های غلط تبلیغی بی توجهی به حقوق دیگران است، تبلیغات را تدبیر اقتصادی خواند و افزود: تدبیر در تصمیم گیری، امید در نگاه به آینده، اعتدال در رویکرد، سرلوحه عملیاتی مدیریت شهرستان بهارستان در دولت تدبیر و امید است.

وی حرفه خبرنگاری را حرفه ای مقدس خواند و با بیان اینکه یک خبر، گزارش یا یک مقاله می تواند با برجسته کردن نقاط قوت و ضعف در بهبود امور جامعه تأثیرگذار باشد، افزود: بازتاب رویدادهای شهرستان در رسانه ها و ارتباط دو سویه خبرنگاران فعال شهرستان بهارستان با مردم و مسئولان می تواند در پیشبرد توسعه و آبادانی شهرستان نقش آفرین باشد.

محسن زاده با تأکید بر ارتباط موثر بخش های فرهنگی و روابط عمومی دستگاه ها با اصحاب رسانه، اظهار داشت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان می بایست با ایجاد تعامل با نشریات، علاوه بر دادن رپورتاژ، آگهی و تبلیغات که لازمه حیات نشریات می باشد، کار اطلاع رسانی و خبری موثر داشته باشند.

/ 0 نظر / 21 بازدید