معرفی آثار برتر جشنواره مسابقات «حماسه حضور» ویژه انتخابات در بهارستان

جشنواره مسابقات «حماسه حضور» شامل مسابقاتِ: وبلاگ نویسی، پیامک، مقاله نویسی و سرایش شعر و دوبیتی بود که با حضور اقشار مختلف مردم ولایی و عاشورایی مدار شهرستان بهارستان اعم از دانش آموزان، دانشجویان و شهروندان محترم، ویژه انتخاباتِ یازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در راستای حضور گسترده و خلق حماسه سیاسی، از ابتدای اردیبهشت تا پایان خرداد ماه سال جاری در سطح شهرستان بهارستان برگزار گردید.
 در این جلسه که با حضور آقایان رضا رحمان زاده مسئول بازرسی فرمانداری و کمیته انسانی ستاد انتخابات شهرستان بهارستان، محمد جواد محسن زاده مشاور فرماندار و مستول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهارستان و مسئولین کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی بخشداریهای گلستان و بوستان و دیگر اعضاء برگزار گردیده بود؛ به اتفاق آراء افراد ذیل به عنوان افراد برتر معرفی گردیدند:
مسابقات پیامک: 1. میلاد اصغریان از گلستان 2. فرزاد مجتهدی از نسیم شهر 3. مجید اسداللهی از صالحیه. 4. کبری ناصری از صالحیه
مسابقات سرایش شعر و دوبیتی: رسول حق وردی از صالحیه
مسابقات وبلاگ نویسی: سید محمد امیری کیا از گلستان
مسابقات مقاله نویسی: فرزاد مجتهدی از نسیم شهر
برندگان جهت دریافت جایزه، با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه به روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان مراجعه نمایند.

/ 0 نظر / 23 بازدید