وبلاگ شخصی محمدجواد محسن زاده
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد جواد محسن زاده - ۱۳٩٢/٢/٢٤

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات شهرستان بهارستان مشترک با کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان بهارستان روز دوشنبه مورخ 23/2/1392 در محل سالن جلسات فرمانداری با حضور محسن زاده مشاور فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری و مدیران روابط عمومی ادارات به منظور برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات در سال 1392 و بسترسازی به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات با حضور گسترده مردم و خلق حماسه سیاسی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه محمد جواد محسن زاده ضمن تاکید بر اهمیت فراهم آوری بستر حضور گسترده مردم در انتخابات افزود: دشمن در صدد است که با تحریم فلج کننده و فشار اقتصادی آنرا تبدیل به فشار اجتماعی بکند و از این طریق باعث شود نظام از مواضع خودش عقب نشینی کند که به فضل الهی اتفاق نیافتاد .

دبیر و عضو هیئت رئیسه شورا ضمن تشریح وظایف مجمع روابط عمومی های ادارات، ارکان شورا را سه رکن دانسته و افزود: این سه رکن شامل تشکیل مجمع عمومی روابط عمومی های شهرستان، فعال بودن دبیرخانه و همچنین انتخاب چهار نفر از روابط عمومی ها به عنوان هیئت رئیسه و یک نفر به عنوان عضو علی البدل یا جایگزین است که حکم هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها از سوی مهندس نوبخت فرماندار  و رئیس مجمع (شورا) صادر می شود.

مشاور فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان با تاکید بر این که باید روابط عمومی ها با استفاده از تکنولوژی های ارتباط نوین در افکار عمومی و جامعه موثر تر فعالیت نمایند، اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات را ارتقای کارآمدی روابط دستگاه ها در جهت تحکیم ارتباط میان دولت و مردم و نیز کمک به تحقق اهداف توسعه ملی از طریق جلب مشارکت و فرهنگ سازی، تبیین و تثبیت جایگاه حقیقی روابط عمومی در دستگاه ها و تقویت ارکان اطلاع رسانی عنوان نمود.

محمد جواد محسن زاده، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ستاد انتخابات شهرستان بهارستان گفت: در آستانه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری هستیم و انشاا... انتخابات خوبی را با حضور گسترده مردم در 24 خرداد خواهیم داشت. درواقع حماسه سیاسی انتخابات همانند حماسه ماندگارِ دفاع مقدس و نهم دی با حضور گسترده مردم ولایتمدار خلق خواهد شد چراکه انتخابات در امنیت، استقلال و ثروت ملی ما تأثیرگذار بوده و مظهر اراده ملی  ماست و بهترین پاسخ به هجمه های دشمن، برگزاری انتخابات پرشور و نشاط با حضور گسترده مردم دانستند.

در ادامه جلسه مصوباتی در رابطه با تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات تصویب گردیده و با اخذ آرای حاضرین، انتخابات هیئت رئیسه مجمع روابط عمومی ادارات شهرستان بهارستان برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه با کسب حداکثر آراء به شرح ذیل انتخاب شدند:

1. رستم اسلامی 2. مرتضی نوری 3. مهدی مغانی 4. محمد آگاهی مند به عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه و آقایان : 5. سعید افخمی 6. فرمان اکبری 7. هاشم محمدی؛ به عنوان اعضای علی البدل

محمد جواد محسن زاده
کارشناس ارتباط تصویری ـ دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی ـ مدیر روابط عمومی
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :